Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme → rýchly kontakt: +421 944 367 573

O značke

 

 ... dávame meraniu zelenú. 

 insize-rozdelovac-pr

 

INSIZE je svetový výrobca meracích prístrojov a meradiel so zastúpením až v 75 krajinách sveta, prinášajúci technologické inovácie. Meracie prístroje značky INSIZE predstavujú optimálne riešenie bez kompromisov pre splnenie aj tých najnáročnejších meracích potrieb.

Veľké i malé meracie prístroje INSIZE Vás milo prekvapia: kvalitným prevedením | vysokou spoľahlivosťou | príjemnými cenami

Značka INSIZE ponúka kompletné portfólio meracích prístrojov od posuvných meradiel, výškomerov, odchýlkomerov, drsnomerov, tvrdomerov, CNC meracích mikroskopov, optických meracích prístrojov, kontúromerov, profilprojektorov, testovacích a trhacích strojov, uhlomerov, metrov, momentových kľúčov, hrúbkomerov, silomerov, kalibrov, váh, videoskopov až po bohaté príslušenstvo vrátane stojančekov, objektívov či adaptérov. 

 

Zabezpečujeme kompletný predpredajný, predajný a popredajný servis pre koncových zákazníkov aj distribútorskú sieť v rámci Európy. 

Poskytujeme:

  • » predaj a poradenstvo pri výbere meracej techniky
  • » kompletnú technickú podporu
  • » servis a opravu všetkých meracích prístrojov INSIZE

 

Výrobcom je kladený veľký dôraz na profesionálny predpredajný a popredajný zákaznícky servis, a preto veľké meracie prístroje ako stacionárne tvrdomery, CNC optické meracie prístroje, lineárne výškomery, kruhomery, meracie mikroskopy, profilprojektory a kontúromery sú dodávané koncovým zákazníkom s kompletnými službami prevedenými priamo našimi aplikačnými technikmi a po dobu minimálne jedného roka garantujeme aj priamu technickú podporu. 

Veľké meracie prístroje INSIZE bezpečne dopravíme priamo k Vám a postaráme sa o » Kompletnú inštaláciu » Nastavenie » Optimalizáciu » Zaškolenie obsluhy

 

insize-rozdelovac-pr